HİZMET ALANLARI
Ev Temizliği
Ev ve Ofis işyerleri güncel temizlik fiyatlarımız Diğer temizlik şirketlerine göre oldukça en uygun ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak ANKARA TEMİZLİK tarafından eğitimlidir. Ev, Ofis, İnşaat – tadilat sonrası temizliği, İşyeri ve diğer hizmet talepleriniz için bizimle iletişim geçebilirsiniz. 

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren Ankara Temizlik; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Hakkında bilgiyi hakkımızda sayfamızdan da edinebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan ev temizliği veya diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 
Yarım gün ev temizlik hizmeti saatleri 
Öğleden önce : 09.00-13.00 saatleri arasında,
Öğleden sonra :14:00-18:00 saatleri arasında hizmet sağlıyoruz. 

Tam gün ev temizlik hizmeti çalışma saatleri; 
Tüm gün tam zamanlı ev temizlik çalışma saatimiz : 09:00-17:00 saatleri arasındadır.
Trafiğin durumuna göre geç kalan personellerimiz, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yaparlar. 

Ankara temizlik çalışanları temizlikte neler yapıyor? 
İstediğiniz bölgeleri temizliyoruz.
Haftanın 7 günü hizmet sağlıyoruz.
Çalışma saatleri 09:00-17:00.
Sigortalı çalışan kadrosuyla hizmet veriyoruz. 

Ev temizliği Aşaması: 

Cam temizliği
Ankara Temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir. 
Mutfak temizliği
Ankara Temizlik personelimiz bonesini ve eldivenlerini takıp müşterimizin isteğine göre yağ sökücü ve domestos ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, mutfak tezgâhını, fayansları ve mutfak kapısını siler. Temizlik aşamaları bitince eldivenler değiştirilir. 
Banyo temizliği 
Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular. Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir. 
Ev genel toz alımı ve zemin temizliği 
Cam temizliğini bitiren temizlik personeli diğer personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir. 
Koltuk ve halı temizliği 
Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret almıyoruz. 
Duvar silimi Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterimizin isteğine göre koltuk,halı, duvar temizliği gibi işlemler yaptırabilirsiniz. 


Temizlik malzemeleri içerisinde neler var? 
Eldiven
Bone
Temizlik kovası
Genel temizlik deterjanı
Terlik
3 renk temizlik bezi
Bulaşık süngeri
Yüzey temizlik deterjanı
Bulaşık teli
Cam temizlik bezi
Cam temizlik deterjanı
Yağ sökücü deterjan
Domestos çamaşır suyu
Ofis Temizliği
Ankara Temizlik ve bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, size en temiz mekânları sunarak uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik hizmeti konusunda ofis temizlik elemanlarının deneyim kazanması, firmanın eğitime verdiği önem ve tertipli çalışmalar, elbette ki size pozitif şekilde yansıyacaktır. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve ofisler, temizliği ve tertibiyle dikkat çekmelidir. Düzenli olarak yapılacak periyodik bakımların, hem eleman sağlığı açısından hem de düzenli bir mekân oluşturma açısından pozitif yansımalarını görmek gerek. 

Elemanların işini benimsemesi, kullanılan malzemelerin kaliteli olması, elbette ki tüm personele sağlıklı ve düzenli bir ortamda çalışma fırsatı veriyor. Aradan geçen yıllarla birlikte ekiplerinin deneyim kazanması, başta ofis temizliği olmak üzere pek çok konuda size en üst düzeyde geri dönüşü mümkün hale getiriyor. Hiç şüphe yok ki kendi branşında ülkemizin en çok hizmet veren 3 şirketinden biri olması da aslında Ankara Temizlik AŞ’ nin kalite anlayışına verdiği önemi ortaya koyuyor. Sağlık ve ferah mekânların iş yerleri açısından önemi herkes tarafından bilinirken, hem mekânın kalitesi hem de personelin sağlığı, gerçekten büyük önem taşıyor. 

Ofis temizliğini nasıl yapıyoruz? 
Temizlik kuralları ve hijyen standartlarına uygun olarak yapılan çalışmaları, hem çalışma mekânlarının hem de burada çalışan insanların sağlığını düşünmeyi zorunlu kılıyor. Her gün periyodik olarak gerçekleşen temizlik işlemlerinde, çöplerin toplanması kokuyu ortadan kaldıracak çözümlerle beraber temizlenmesi, büyük önem taşıyor. Bu tür işlemleri yapan personelin özellikle yanan sigara ve benzeri atıkları ortadan kaldırmadan, temizliğe başlamayacağını çok iyi bilmelisiniz. Çöp kutuları, pek çok alanda temizliğin önemli unsurlarından biri olurken, düzenli olarak değiştirilmesi ve poşet kullanılması, her zaman bir zorunluluk. Elbette ki bütün mekânlarda toz birikimi son derece doğal bir sorun olarak karşımıza çıkarken, 50 cm ve 2 m arasındaki, raf, modüler eşyalar ve ofis malzemelerinin düzenli olarak tozunun alınması da temizlik işlemleri içerisinde çok önemli bir yer tutuyor. Çok sık kullanılan telefonların, özellikle dezenfektan kimyasal ürünler ile temizlenmesi, sağlık açısından da büyük önem taşıyor. Tek bir evrak ve onun önemini çok iyi bilen uzman ekiplerimiz, özellikle çalışma masası temizliğinde hiçbir eşyaya dokunmama ve yerini değiştirmeme konusuna gerçekten büyük özen gösteriyor. Periyodik olarak yapılan bakımlarda ise özellikle alt ve üst kısımlarda kalan, toz birikmeye müsait bölgelerin temizlenmesi de gerçekten çok önemli bir yer tutuyor. 

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler
Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir. 
Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir. 
Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi. 
Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir. 
Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması. 
Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
Ankara Temizlik profesyonel olarak ofis temizliği işlemini sürdürmek adına, elbette ki günlük işlemler esnasında, çalışma saatlerine uyum konusu büyük önem taşıyor. Ofis içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğunu öngördüğümüzde ofis temizlik işleminin elbette ki ortak kullanım alanları olan tüvalet ve koridorlar hariç çalışanlarınız ofiste yokken tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler temizlenmeli, ertesi sabah iş başı saatinde tertemiz ferah bir ofis de işbaşı yapmalılar. 

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler! 
Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir. Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi. 

Temizlik malzemeleri içerisinde neler var?
Bone
Eldiven
Temizlik kovası
Bulaşık teli
Bulaşık süngeri
Terlik
Yüzey temizlik deterjanı
3 renk temizlik bezi
Genel temizlik deterjanı
Yağ sökücü deterjan
Domestos çamaşır suyu
Cam temizlik bezi
Cam temizlik deterjanı
İşyeri Temizliği
İşyeri Temizlik Şirketi Ankara Temizlik, her alanda sağlıklı koşulları hizmetinize sunarken, temizlik konusuna verdiği önemle yüzünüzü güldürmeye devam ediyor. Her ne kadar İşyeri temizliği konusunda İşyeri Temizlik Şirketleri rekabet içinde olsa da verdiği kaliteli hizmetle, Ankara Temizlik bu konuda farkını, bütün çalışmaları ile ortaya koymuştur. Ofis ve benzeri ortamlarda, özellikle kalabalıkların temizlik konusunu çok daha hassas bir noktaya getirmesi, çalışma mekânlarının bu konuya büyük özen göstermesine neden oluyor. Hem profesyonel ekibi ile hem de kaliteli malzeme ve kullanım yöntemleriyle, Ankara Temizlik gerçekten işyeri temizliğinde size en özel hizmetleri sunmaya aday olup, hem ortak kullanım alanları hem de bireysel olarak çalışma mekânlarında yapılan dokunuşla, bu mekânların çok daha sağlıklı ve kaliteli olmasına yardımcı oluyor. 

Dezenfekte ile birlikte, toz kir ve benzerleri durumları ortadan kaldıran çalışma yöntemleri, firmanın işletmelere adeta özel sunumu gibi. Siz de işyeriniz ferah bir ortam olsun, sağlıklı güvenli ve temiz bir mekânda çalışalım istiyorsanız, Ankara Temizlik elbette burada doğru adresiniz olacaktır. Bu piyasada pek çok İşyeri Temizlik Firması hizmet yarışı içerisinde mücadele ederken, siz daha önce yapılmış işlerden kontrol ve değerlendirme yaparak, doğru adrese yönelmelisiniz. Ticari amaçlı olarak faaliyetini sürdüren bütün işyerleri, tertipli, temiz ve düzenli olduğu takdirde, müşterilerinin karşısında daha üst düzey itibara sahip olmaktadır. Siz de iş alanlarınızı kaliteli yaşam mekânlarına dönüştürün. Ankara Temizlik yardımıyla birlikte gerçekten tertemiz bir mekânda çalışma fırsatı bulun. Şirketimiz işyerlerine haftanın belirli günlerinde part-time temizlik hizmeti de vermektedir. 

İşyeri temizliğini nasıl yapıyoruz?
İster üretim bazlı isterse de ticari amaçlı olsun, bütün işyerlerinin değişik yapısı elbette ki farklı bir temizlik yöntemini hayata geçirebilir. Burada esas önemli olan konu, temizliğin sağlığa olan önemli katkısını ön plana çıkarmaktır. Yaşam mekânlarınıza gereken önemi göstermezseniz, ilerleyen dönemlerde sağlık sorunları sizin de başınıza ağrıtabilir. Hele ki bünyenizde çalışan personelin bütün sorumluluğu size ait olurken, hem temiz bir mekânda hem de rahat bir ortamda çalışmak, herkesin hakkı olurken, işletme olarak ise siz bu imkânları sağlamak durumundasınız. 
Daha kaliteli, modern ve iç açıcı bir mekânda çalışmak hem personelin çalışma kapasitesini artıracak hem de müşteriler nezdinde kaliteli bir yaşam mekânını temsil edecek. Geleceğe umutla bakmak, projelerinizde hayata geçirmek ve bağlantılarınızı en sağlam şekilde gerçekleştirmek için, temiz kaliteli ve sağlıklı bir mekâna mutlaka ihtiyacınız var. Bu konuda size destek verecek olan Ankara Temizlik, modern çalışma teknikleri, kullandığı kimyasal temizlik ürünler ve dezenfekte konusundaki özellikleriyle de size her konuda yardıma hazırdır. Periyodik olarak işyerinizin düzenli bir temizliğe tabi tutulması, hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz yönünden gerçekten çok önemli. İşletmenizden üst düzey verim almak, aynı şekilde personelinizi memnun etmek ve onların çalışma potansiyelini artırmak için, temizlik konusunda siz de gereken önem vermelisiniz. İnsanların hayatının büyük bir bölümünü geçirdikleri işyerleri, her yönden bakımlı ve temiz olmalı. Bu konuda son derece uygun şartlarda hizmet ayağınıza getiren Ankara Temizlik, gerçekten son derece kaliteli bir işyeri temizlik firması hüviyetinde. Bunu yaptığı çalışmalarla herkese ispat etmiş olan şirket, Ankara’da bulunan işyeri temizlik firmaları içinde, bütün özel nitelikleriyle kendini ön plana taşımaya devam ediyor. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
Ankara temizlik standart iş saatlerini öneme alıp hizmet sağlamaktadır.
Çalışma saatı: 09.00-17.30 

Temizlik malzemeleri içerisinde neler var?
Temizlik kovası
Bone
Eldiven
Bulaşık süngeri
Terlik
Bulaşık teli
3 renk temizlik bezi
Yüzey temizlik deterjanı
Cam temizlik bezi
Genel temizlik deterjanı
Yağ sökücü deterjan
Domestos çamaşır suyu
Cam temizlik deterjanı
Fabrika Temizliği
Ankara Temizliği temizlik şirketi gıda sanayi fabrikaları, otomotiv sektörü, ağır sanayi fabrika temizliği yapılırken müşteriden gelen talep doğrultusunda temizlik hizmetlerini sürdürmektedir.Fabrika alanlarında sürekli temizlik hizmetlerinin yanı sıra periyodik cam temizliği, zeminlerin yıkanması, temizlik hizmetini kendi bünyesinde barındıran fabrikalarda ofis temizliği üretim alanları temizliği gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. 

Fabrika camları temizliği; fabrikalarda yılın belirli zamanlarında dış cephe ve iç alan cam temizliği yapılır. Belirli periyotlarda cam temizletmeyen fabrikalarda ağır boya ve diğer etkenlerden dolayı özellikle cam çerçevelerinde ve camlarda aşırı kirlenmeler olmaktadır. 

Bu durum hem insanların sağlığı hem de çirkin bir görüntü oluşturduğu içi temizlik şirketleri aracılığıyla yapılmaktadır. Özellikle üretim alanlarının temizlenmesi şirketimiz tarafından yürütülmektedir. Fabrika zeminleri temizliği; üretim alanlarının zeminlerinde yağ ve diğer etkenlerden dolayı aşırı şekilde kirlenmeler oluşmaktadır. 

Sürekli temizlik hizmeti almayan ve yıkama makineleri konusunda tecrübesiz olan fabrika personeliyle temizletmekten ziyade şirketimizle yapılacak anlaşma ile temizlik işini biz üstleniyoruz size sadece kendi işinizle uğraşmak kalıyor. Üretim alanları temizliği; Üretim yapan fabrikalarda üretim alanlarının kaba temizliği üretim yapan personel tarafından yapılmaktadır. 

Fabrikada üretim alanlarının ince temizliği çalışma temposunun az olduğu zamanlarda belirli zamanlarda şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu sayede üretimi engellenmeyerek temiz bir ortam sunulan üretim personelleri daha çok motive olarak daha iyi performans sağlamaktadırlar. 

Ağır sanayi fabrikası temizliği
Ağır sanayi fabrikaları denilince akla otomotiv parçaları üreten fabrikalar, çelik fabrikaları, demir döküm fabrikaları gibi hijyen sağlamanın neredeyse imkansız olduğu her daim toz ve kirlenmenin olduğu bölümlerdir. bu tür yerlerde personel kullanım alanlarının düzenli temizliği sağlanmalı, fabrika ortak alanlarında oluşan kaba çöplerin toplanmalı ve bu işlem üretim olduğu sürece devam etmelidir. Detay temizlik işlemi kirlenme durumuna göre periyodik temizlik planı oluşturularak yapılmalıdır. Ağır sanayi fabrika temizliği konusunda tecrübeli şirketimizden hizmet alarak tüm bu temizlik işlemlerinin planlanması ve işlevsel hale getirilmesi konusunda tecrübelidir. 

Fabrika temizliğinde iş güvenliği
Anlattığımız tüm bu fabrika temizliği işlemlerinde gerekli iş güvenliği eğitimi almamış personeller ile çalışmak ciddi kaza risklerini de beraberinde getirecektir. Temizlik personeli işe başlamadan hatta fabrika alanına giriş yaparken belirli iş güvenliği eğitimi verilir ve fabrika iş güvenliği kurallarına uygun kıyafetler verilir. Fabrika camları temizliği gibi yüksek alanların temizlenmesinden tutun tüm ince işlerin yapılmasından önce gerekli eğitimler verilir. Gerekli doktor raporları ve portör muayeneleri yaptırılır. Temizlik eğitimden önce iş güvenliği eğitimi gelir çünkü bizim için önce sağlık sonra iş gelir. 

Endüstriyel fabrika temizliği
Endüstriyel fabrika denilince akla ilk kimyasal üretilen, elektrik- elektronik aksamların üretildiği veya kimyasallarla işlem yapılan fabrikalardır. temizlik işleminin devam edilmesi gereken alanlardır. Her daim ortak alanlar kirlenir devamlı kaba çöp dediğimiz kablolar, kartonlar ambalaj atıkları çıkar düzenli toplanmadığında çalışma alanını daraltır. atıkların ayrıştırılması ve geri dönüşüme verilmesi gerekir. Ortak alanlar dediğimiz personel tuvaletleri, dinlenme alanları ve yemek yedikleri restorantların temizliğinin hiç aksatılmadan yapılması gerekiyor. Fabrika yöneticisi bilinçli bir temizlik şirketi ile çalışmadığı sürece tüm bu alanların temizliği devamlı sorun haline gelir. Satınalma ve diğer işlerin kontrolü her daim aksamaya başlar. Tecrübeli bir temizlik şirketi ile çalışmak için ANKARA TEMİZLİK temizlik şirketini tercih eden fabrikalar işinde tecrübeli yöneticilerimiz ile bir defa yapacakları temizlik planı doğrultusunda haftada 1 defa ve ayda 1-2 defa zaman ayırarak yapılan işlemi kontrol etmeleri yeterli olacaktır. Hem temizlik anlamında hemde binada oluşan arıza ve aksaklıkların düzenli rapor edilmesi konusunda temizlik personellerimize gerekli eğitimi verdiğmiz için her daim hizmete hazır bir fabrika bulacaksınız. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
09.00-18.30 saatleri arasında çalışıyoruz.
İnşaat Sonrası Temizliği
İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı Türkiye’de kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. 

Büyük inşaatlarda otel, alışveriş merkezi, çoklu konut gibi çok metrajlı alanlarda işlerin yetiştirilmesi için inşaat firmaları yetkilileri konuya hâkim olunabilsin diye ve çok sayıda personel birkaç tane inşaat sonrası temizlik şirketi ile birlikte çalışırlar. Belirli bir güce sahip inşaat sonrası temizlik şirketleri taşeron olarak Ankara'da inşaat temizliği tecrübesi olan firmaları kullanmaktadırlar. Bu durum inşaat firmalarının daha çok işine gelmektedir. Kurumlar birçok firmayla muhatap olmak yerine tek kuruluşla muhatap olarak zaman kazanmaktadırlar. 

İnşaat sonrası ince temizlik; kaba temizlikte kullanılan malzemelerin hemen hemen hiç biri kullanılmaz daha detaylı ve kaliteli işçilik gerektirdiği için hem kullanılan temizlik malzemesi hem kimyasallar daha seçici olmalıdır. Kuruluşlar inşaat sonrası temizlik firması seçerlerken referanslarına ve kullandığı malzemelere özellikle dikkat etmelidirler. Varsa sürekli temizlik hizmeti verdiği projeler ziyaret edilir. Sizde inşaat sonrası temizlik şirketi arayışlarınızda ANKARA TEMİZLİKşirketini tercih ederek özenerek seçtiğiniz ve yaptırdığınız konutunuzu güvenle kullanınız. 

Gerekli keşif ve maliyetlendirme sahip olmayanlar, kurumlara gelişi güzel fiyat vererek bu işi gerçekten profesyonel olarak yapan temizlik şirketleri ni baltalamaktadırlar. ANKARA TEMİZLİK Hizmet yönetimi olarak bizler Ankara temizlik şirketi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Özellikle sağlık alanların da hizmet veren ANKARA TEMİZLİK Ankara'nın temizlik şirketi talepleri için internette tüm arama motorlarında özellikle Google ve bing gibi kendini kanıtlamış kullanıcı sayısı fazla olan web sitelerinde kullanıcıyı bilinçlendirme çalışmalarımız devam etmektedir. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
09.00-18.30 saatleri arasında çalışıyoruz.
Dış Cephe Temizliği
Ankara Temizlik şirketi iç alan temizliğinin yanında dış cephe cam ve çerçeve temizliği hizmeti vermektedir. Cam temizliği işinde çalışacak personellerimiz yüksek alanda çalışabilir raporu almış profesyonel cam temizlik personellerinden oluşmaktadır. 

Asma iskele ile dış cephe cam temizliği;
Dış cephe cam ve çerçeve temizliği yapılacak binanın çatısına monte edilen asma iskeleye bağlanan sepet içine personel binerek çelik halatlar yardımıyla binanın dışına sarkarak temizlik işlemlerini gerçekleştirirler. İş güvenliği tedbirleri gereği dış cephe cam temizliği yapan personel mutlaka emniyet kemeri kullanmak zorundadır. Emniyet kemersiz kesinlikle cam temizleme işlemine izin vermemekteyiz. Herhangi bir iş kazasına karşı alınan bu önlemde dış cephe cam silen personeli tutan halatlar binanın çatısında sağlam bir yere bağlanır. Bu sayede dış cephe cam temizliği esnasında rüzgar nedeniyle sallanan sepetten dengesini kaybedip düşse bile personel herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmaz. dış cephe cam temizliği hizmetinizi özenle yerine getirir. 

Sepetli vinç yardımıyla dış cephe cam temizliği;
Dış cephe cam temizliği yapılacak plaza veya binanın cam yüzeyinin olduğu zeminde platformun gezebileceği alana platform kurulur. Sepet kısmına cam temizlik personelleri gerekli kimyasal ve ekipmanları alarak binerler. Sepetin uzanabileceği alanların cam ve metal temizliği bu şekilde yapılmaktadır. Asma iskelede olduğu gibi gerekli iş güvenliği ekipmanları kullanılır. temizlik şirketi dış cephe cam temizliği konusunda Ankara'nın tüm bölgesine hizmet vermektedir. 

Uzatma sopa diğer adıyla teleskop yardımıyla cam temizliği: dış cephe temizliği teleskop ile en fazla 5-6 metre ye kadar sağlıklı sonuç vermektedir. temizlik şirketi dış cephe temizliği yaparken minimum masraf ile hizmet vermektedir. Dış cephe temizliği yapılacak binanın yüksekliği 6-7 metre ise herhangi bir platform ve sepetli asma iskeleye gerek duymadan çok rahat bir şekilde teleskobik uzatma yardımıyla dış cephe temizliğini yapmaktadır. 

Sarkarak dış cephe cam temizliği: dış cephe cam temizliği yapılacak binanın katlarında camlar rahat açılıyorsa ve içerden silmeye müsaitse cam temizlik personelimiz gerekli iş güvenliği ekipmanlarını kullanarak içerden uzanarak cam temizliğini yapar. Sarkma yöntemi ile yapılacak cam temizliği için personel mutlaka emniyet kemeri kullanmalı ve diğer tüm emniyet tedbirlerini sonuna kadar almalıdır. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
09.00-18.30 saatleri arasında çalışıyoruz.
Otopark Temizliği
Büyük şehirlerdeki en büyük problem olan trafik sorunun yarattığı, park yeri bulma sorunu otopark hizmetini ortaya çıkarmıştır. Arabanızı günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak bırakabileceğiniz bu yerler, sizin şehir içindeki en büyük yardımcınız konumundadır. 

Otoparklarda en dikkat çeken şey genellikle zemindir. Bu yüzden zemin temizliği oldukça önemlidir. Otoparkta yapılan tadilat, inşaat veya yeniden düzenleme sonrası oluşan pisliğin ortadan kalkması ve otopark kullanıcılarına temiz bir ortam sunulması için bu hizmeti alabileceğiniz en iyi Temizlik Şirketi‘ ni seçmelisiniz. 

Otopark temizliği firmaları arasından en iyisini seçmek yine de tamamen size kalmıştır. Yüzeydeki araçlardan dolayı oluşan izleri ve daha birçok şeyi, temizlik hizmeti aldığınız zaman bir daha düşünmek zorunda kalmayacaksınız. 

Otopark Temizliği ve Önemi
Otopark temizliği hiçbir zaman için küçümsenecek bir şey değildir. Otoparklarda birer işletmedir ve işletmeciye para kazandırır. Otoparkların havalandırmaları ve yangın tesisat hatları da temizlenmesi gereken diğer yerlerdir. Son teknoloji ürünler ve kimyasallarla yapılan temizlik, otoparkınıza farklı bir görünüm kazandıracaktır. Özellikle zemin ve duvarların temizliği bir otoparkta oldukça önemlidir.En çok dikkat edilen, göze batan yerler o iki yer olduğu için, çalışacağınız firmayı özenle seçmeniz gerekmektedir. Temizlik sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet alabileceğiniz şirketleri mutlaka bulmalısınız. Bunlardan biri olan , otoparklarınızda ve diğer temizliklerinizde size bir hayli yardımcı olmaktadır. 

Otopark temizliği firmaları arasından en iyisini seçmek yinede tamamen size kalmıştır. Yüzeydeki araçlardan dolayı oluşan izleri ve daha birçok şeyi, temizlik hizmeti aldığınız zaman bir daha düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Günümüzde çoğu işletme, bu tür hizmetleri almakta ve firmalarla çalışarak, temizliklerine gereken önemi verdiklerini herkese göstermektedir. Bu da o işletmelere olumlu yönde katkı yapmaktadır. En büyük katkısı ise tertemiz bir ortamda gönül rahatlığı ile araçlarını bırakan insanlara olmaktadır. 

Otopark temizlik makineleri
Otopark temizliği konusunda yıllardır tecrübe sahibi olan temizlik şirketi kendi bünyesinde temizlik kadrosu bulundurup temizlik makinesi almak isteyen müşterilere sıfır ve ikinci el otopark temizlik makinesi temini yapılmaktadır. Şirketimiz otopark temizlik işini kendi bünyesinde çözmek isteyen müşterilerimiz için günlük, aylık ve uzun süreli akülü temizlik makinaları, elektrikli makine ve daha büyük alanlar için dizel temizlik makineleri kiralaması yapmaktadır. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
09.00-18.30 saatleri arasında çalışıyoruz.