HİZMET ALANLARI
Ev Temizliği
Ev ve Ofis işyerleri güncel temizlik fiyatlarımız Diğer temizlik şirketlerine göre oldukça en uygun ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak ANKARA TEMİZLİK tarafından eğitimlidir. Ev, Ofis, İnşaat – tadilat sonrası temizliği, İşyeri ve diğer hizmet talepleriniz için bizimle iletişim geçebilirsiniz. 

Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren Ankara Temizlik; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Hakkında bilgiyi hakkımızda sayfamızdan da edinebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan ev temizliği veya diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 
Yarım gün ev temizlik hizmeti saatleri 
Öğleden önce : 09.00-13.00 saatleri arasında,
Öğleden sonra :14:00-18:00 saatleri arasında hizmet sağlıyoruz. 

Tam gün ev temizlik hizmeti çalışma saatleri; 
Tüm gün tam zamanlı ev temizlik çalışma saatimiz : 09:00-17:00 saatleri arasındadır.
Trafiğin durumuna göre geç kalan personellerimiz, geç kaldığı süre kadar geç çıkış yaparlar. 

Ankara temizlik çalışanları temizlikte neler yapıyor? 
İstediğiniz bölgeleri temizliyoruz.
Haftanın 7 günü hizmet sağlıyoruz.
Çalışma saatleri 09:00-17:00.
Sigortalı çalışan kadrosuyla hizmet veriyoruz. 

Ev temizliği Aşaması: 

Cam temizliği
Ankara Temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir. 
Mutfak temizliği
Ankara Temizlik personelimiz bonesini ve eldivenlerini takıp müşterimizin isteğine göre yağ sökücü ve domestos ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, mutfak tezgâhını, fayansları ve mutfak kapısını siler. Temizlik aşamaları bitince eldivenler değiştirilir. 
Banyo temizliği 
Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular. Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir. 
Ev genel toz alımı ve zemin temizliği 
Cam temizliğini bitiren temizlik personeli diğer personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir. 
Koltuk ve halı temizliği 
Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret almıyoruz. 
Duvar silimi Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterimizin isteğine göre koltuk,halı, duvar temizliği gibi işlemler yaptırabilirsiniz. 


Temizlik malzemeleri içerisinde neler var? 
Eldiven
Bone
Temizlik kovası
Genel temizlik deterjanı
Terlik
3 renk temizlik bezi
Bulaşık süngeri
Yüzey temizlik deterjanı
Bulaşık teli
Cam temizlik bezi
Cam temizlik deterjanı
Yağ sökücü deterjan
Domestos çamaşır suyu
Ofis Temizliği
Ankara Temizlik ve bu zamana kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler, size en temiz mekânları sunarak uzun soluklu sürdürülebilir bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik hizmeti konusunda ofis temizlik elemanlarının deneyim kazanması, firmanın eğitime verdiği önem ve tertipli çalışmalar, elbette ki size pozitif şekilde yansıyacaktır. Firmaların itibarının en önemli göstergelerinden biri olan çalışma platformları, iş alanları ve ofisler, temizliği ve tertibiyle dikkat çekmelidir. Düzenli olarak yapılacak periyodik bakımların, hem eleman sağlığı açısından hem de düzenli bir mekân oluşturma açısından pozitif yansımalarını görmek gerek. 

Elemanların işini benimsemesi, kullanılan malzemelerin kaliteli olması, elbette ki tüm personele sağlıklı ve düzenli bir ortamda çalışma fırsatı veriyor. Aradan geçen yıllarla birlikte ekiplerinin deneyim kazanması, başta ofis temizliği olmak üzere pek çok konuda size en üst düzeyde geri dönüşü mümkün hale getiriyor. Hiç şüphe yok ki kendi branşında ülkemizin en çok hizmet veren 3 şirketinden biri olması da aslında Ankara Temizlik AŞ’ nin kalite anlayışına verdiği önemi ortaya koyuyor. Sağlık ve ferah mekânların iş yerleri açısından önemi herkes tarafından bilinirken, hem mekânın kalitesi hem de personelin sağlığı, gerçekten büyük önem taşıyor. 

Ofis temizliğini nasıl yapıyoruz? 
Temizlik kuralları ve hijyen standartlarına uygun olarak yapılan çalışmaları, hem çalışma mekânlarının hem de burada çalışan insanların sağlığını düşünmeyi zorunlu kılıyor. Her gün periyodik olarak gerçekleşen temizlik işlemlerinde, çöplerin toplanması kokuyu ortadan kaldıracak çözümlerle beraber temizlenmesi, büyük önem taşıyor. Bu tür işlemleri yapan personelin özellikle yanan sigara ve benzeri atıkları ortadan kaldırmadan, temizliğe başlamayacağını çok iyi bilmelisiniz. Çöp kutuları, pek çok alanda temizliğin önemli unsurlarından biri olurken, düzenli olarak değiştirilmesi ve poşet kullanılması, her zaman bir zorunluluk. Elbette ki bütün mekânlarda toz birikimi son derece doğal bir sorun olarak karşımıza çıkarken, 50 cm ve 2 m arasındaki, raf, modüler eşyalar ve ofis malzemelerinin düzenli olarak tozunun alınması da temizlik işlemleri içerisinde çok önemli bir yer tutuyor. Çok sık kullanılan telefonların, özellikle dezenfektan kimyasal ürünler ile temizlenmesi, sağlık açısından da büyük önem taşıyor. Tek bir evrak ve onun önemini çok iyi bilen uzman ekiplerimiz, özellikle çalışma masası temizliğinde hiçbir eşyaya dokunmama ve yerini değiştirmeme konusuna gerçekten büyük özen gösteriyor. Periyodik olarak yapılan bakımlarda ise özellikle alt ve üst kısımlarda kalan, toz birikmeye müsait bölgelerin temizlenmesi de gerçekten çok önemli bir yer tutuyor. 

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler
Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir. 
Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir. 
Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi. 
Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir. 
Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması. 
Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
Ankara Temizlik profesyonel olarak ofis temizliği işlemini sürdürmek adına, elbette ki günlük işlemler esnasında, çalışma saatlerine uyum konusu büyük önem taşıyor. Ofis içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğunu öngördüğümüzde ofis temizlik işleminin elbette ki ortak kullanım alanları olan tüvalet ve koridorlar hariç çalışanlarınız ofiste yokken tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler temizlenmeli, ertesi sabah iş başı saatinde tertemiz ferah bir ofis de işbaşı yapmalılar. 

Ofis temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler! 
Telefonların temizliğinde ayrı bir beyaz bez ve alkol bazlı kimyasal ile silinir. Mikroplar ağız yoluyla daha çabuk bulaştığı için burada kullanılan temizlik bezi sadece telefonda kullanılması gerekmektedir. Çöp poşetleri yırtık, patlak, su sızdırıyorsa, çöp alımında değiştirilir.
Masa üzerindeki evrak ve eşyaların yer değiştirilmemesi.
Çalışma esnasında elde eldiven olması. Temizlik esnasında mikropların bulaşmasını ve çapraz bulaşmayı önlemektedir.
Ofis temizliğine başlamadan önce kullanılan tüm ekipmanların kontrol edilmesi eksikliklerin tamamlanması.
Genel temizlik prensiplerine göre hareket edilmesi. 

Temizlik malzemeleri içerisinde neler var?
Bone
Eldiven
Temizlik kovası
Bulaşık teli
Bulaşık süngeri
Terlik
Yüzey temizlik deterjanı
3 renk temizlik bezi
Genel temizlik deterjanı
Yağ sökücü deterjan
Domestos çamaşır suyu
Cam temizlik bezi
Cam temizlik deterjanı
İşyeri Temizliği
İşyeri Temizlik Şirketi Ankara Temizlik, her alanda sağlıklı koşulları hizmetinize sunarken, temizlik konusuna verdiği önemle yüzünüzü güldürmeye devam ediyor. Her ne kadar İşyeri temizliği konusunda İşyeri Temizlik Şirketleri rekabet içinde olsa da verdiği kaliteli hizmetle, Ankara Temizlik bu konuda farkını, bütün çalışmaları ile ortaya koymuştur. Ofis ve benzeri ortamlarda, özellikle kalabalıkların temizlik konusunu çok daha hassas bir noktaya getirmesi, çalışma mekânlarının bu konuya büyük özen göstermesine neden oluyor. Hem profesyonel ekibi ile hem de kaliteli malzeme ve kullanım yöntemleriyle, Ankara Temizlik gerçekten işyeri temizliğinde size en özel hizmetleri sunmaya aday olup, hem ortak kullanım alanları hem de bireysel olarak çalışma mekânlarında yapılan dokunuşla, bu mekânların çok daha sağlıklı ve kaliteli olmasına yardımcı oluyor. 

Dezenfekte ile birlikte, toz kir ve benzerleri durumları ortadan kaldıran çalışma yöntemleri, firmanın işletmelere adeta özel sunumu gibi. Siz de işyeriniz ferah bir ortam olsun, sağlıklı güvenli ve temiz bir mekânda çalışalım istiyorsanız, Ankara Temizlik elbette burada doğru adresiniz olacaktır. Bu piyasada pek çok İşyeri Temizlik Firması hizmet yarışı içerisinde mücadele ederken, siz daha önce yapılmış işlerden kontrol ve değerlendirme yaparak, doğru adrese yönelmelisiniz. Ticari amaçlı olarak faaliyetini sürdüren bütün işyerleri, tertipli, temiz ve düzenli olduğu takdirde, müşterilerinin karşısında daha üst düzey itibara sahip olmaktadır. Siz de iş alanlarınızı kaliteli yaşam mekânlarına dönüştürün. Ankara Temizlik yardımıyla birlikte gerçekten tertemiz bir mekânda çalışma fırsatı bulun. Şirketimiz işyerlerine haftanın belirli günlerinde part-time temizlik hizmeti de vermektedir. 

İşyeri temizliğini nasıl yapıyoruz?
İster üretim bazlı isterse de ticari amaçlı olsun, bütün işyerlerinin değişik yapısı elbette ki farklı bir temizlik yöntemini hayata geçirebilir. Burada esas önemli olan konu, temizliğin sağlığa olan önemli katkısını ön plana çıkarmaktır. Yaşam mekânlarınıza gereken önemi göstermezseniz, ilerleyen dönemlerde sağlık sorunları sizin de başınıza ağrıtabilir. Hele ki bünyenizde çalışan personelin bütün sorumluluğu size ait olurken, hem temiz bir mekânda hem de rahat bir ortamda çalışmak, herkesin hakkı olurken, işletme olarak ise siz bu imkânları sağlamak durumundasınız. 
Daha kaliteli, modern ve iç açıcı bir mekânda çalışmak hem personelin çalışma kapasitesini artıracak hem de müşteriler nezdinde kaliteli bir yaşam mekânını temsil edecek. Geleceğe umutla bakmak, projelerinizde hayata geçirmek ve bağlantılarınızı en sağlam şekilde gerçekleştirmek için, temiz kaliteli ve sağlıklı bir mekâna mutlaka ihtiyacınız var. Bu konuda size destek verecek olan Ankara Temizlik, modern çalışma teknikleri, kullandığı kimyasal temizlik ürünler ve dezenfekte konusundaki özellikleriyle de size her konuda yardıma hazırdır. Periyodik olarak işyerinizin düzenli bir temizliğe tabi tutulması, hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz yönünden gerçekten çok önemli. İşletmenizden üst düzey verim almak, aynı şekilde personelinizi memnun etmek ve onların çalışma potansiyelini artırmak için, temizlik konusunda siz de gereken önem vermelisiniz. İnsanların hayatının büyük bir bölümünü geçirdikleri işyerleri, her yönden bakımlı ve temiz olmalı. Bu konuda son derece uygun şartlarda hizmet ayağınıza getiren Ankara Temizlik, gerçekten son derece kaliteli bir işyeri temizlik firması hüviyetinde. Bunu yaptığı çalışmalarla herkese ispat etmiş olan şirket, Ankara’da bulunan işyeri temizlik firmaları içinde, bütün özel nitelikleriyle kendini ön plana taşımaya devam ediyor. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
Ankara temizlik standart iş saatlerini öneme alıp hizmet sağlamaktadır.
Çalışma saatı: 09.00-17.30 

Temizlik malzemeleri içerisinde neler var?
Temizlik kovası
Bone
Eldiven
Bulaşık süngeri
Terlik
Bulaşık teli
3 renk temizlik bezi
Yüzey temizlik deterjanı
Cam temizlik bezi
Genel temizlik deterjanı
Yağ sökücü deterjan
Domestos çamaşır suyu
Cam temizlik deterjanı
İnşaat Sonrası Temizliği
İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı Türkiye’de kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. 

Büyük inşaatlarda otel, alışveriş merkezi, çoklu konut gibi çok metrajlı alanlarda işlerin yetiştirilmesi için inşaat firmaları yetkilileri konuya hâkim olunabilsin diye ve çok sayıda personel birkaç tane inşaat sonrası temizlik şirketi ile birlikte çalışırlar. Belirli bir güce sahip inşaat sonrası temizlik şirketleri taşeron olarak Ankara'da inşaat temizliği tecrübesi olan firmaları kullanmaktadırlar. Bu durum inşaat firmalarının daha çok işine gelmektedir. Kurumlar birçok firmayla muhatap olmak yerine tek kuruluşla muhatap olarak zaman kazanmaktadırlar. 

İnşaat sonrası ince temizlik; kaba temizlikte kullanılan malzemelerin hemen hemen hiç biri kullanılmaz daha detaylı ve kaliteli işçilik gerektirdiği için hem kullanılan temizlik malzemesi hem kimyasallar daha seçici olmalıdır. Kuruluşlar inşaat sonrası temizlik firması seçerlerken referanslarına ve kullandığı malzemelere özellikle dikkat etmelidirler. Varsa sürekli temizlik hizmeti verdiği projeler ziyaret edilir. Sizde inşaat sonrası temizlik şirketi arayışlarınızda ANKARA TEMİZLİKşirketini tercih ederek özenerek seçtiğiniz ve yaptırdığınız konutunuzu güvenle kullanınız. 

Gerekli keşif ve maliyetlendirme sahip olmayanlar, kurumlara gelişi güzel fiyat vererek bu işi gerçekten profesyonel olarak yapan temizlik şirketleri ni baltalamaktadırlar. ANKARA TEMİZLİK Hizmet yönetimi olarak bizler Ankara temizlik şirketi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Özellikle sağlık alanların da hizmet veren ANKARA TEMİZLİK Ankara'nın temizlik şirketi talepleri için internette tüm arama motorlarında özellikle Google ve bing gibi kendini kanıtlamış kullanıcı sayısı fazla olan web sitelerinde kullanıcıyı bilinçlendirme çalışmalarımız devam etmektedir. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
09.00-18.30 saatleri arasında çalışıyoruz.