Otopark Temizliği
Büyük şehirlerdeki en büyük problem olan trafik sorunun yarattığı, park yeri bulma sorunu otopark hizmetini ortaya çıkarmıştır. Arabanızı günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak bırakabileceğiniz bu yerler, sizin şehir içindeki en büyük yardımcınız konumundadır. 

Otoparklarda en dikkat çeken şey genellikle zemindir. Bu yüzden zemin temizliği oldukça önemlidir. Otoparkta yapılan tadilat, inşaat veya yeniden düzenleme sonrası oluşan pisliğin ortadan kalkması ve otopark kullanıcılarına temiz bir ortam sunulması için bu hizmeti alabileceğiniz en iyi Temizlik Şirketi‘ ni seçmelisiniz. 

Otopark temizliği firmaları arasından en iyisini seçmek yine de tamamen size kalmıştır. Yüzeydeki araçlardan dolayı oluşan izleri ve daha birçok şeyi, temizlik hizmeti aldığınız zaman bir daha düşünmek zorunda kalmayacaksınız. 

Otopark Temizliği ve Önemi
Otopark temizliği hiçbir zaman için küçümsenecek bir şey değildir. Otoparklarda birer işletmedir ve işletmeciye para kazandırır. Otoparkların havalandırmaları ve yangın tesisat hatları da temizlenmesi gereken diğer yerlerdir. Son teknoloji ürünler ve kimyasallarla yapılan temizlik, otoparkınıza farklı bir görünüm kazandıracaktır. Özellikle zemin ve duvarların temizliği bir otoparkta oldukça önemlidir.En çok dikkat edilen, göze batan yerler o iki yer olduğu için, çalışacağınız firmayı özenle seçmeniz gerekmektedir. Temizlik sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet alabileceğiniz şirketleri mutlaka bulmalısınız. Bunlardan biri olan , otoparklarınızda ve diğer temizliklerinizde size bir hayli yardımcı olmaktadır. 

Otopark temizliği firmaları arasından en iyisini seçmek yinede tamamen size kalmıştır. Yüzeydeki araçlardan dolayı oluşan izleri ve daha birçok şeyi, temizlik hizmeti aldığınız zaman bir daha düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Günümüzde çoğu işletme, bu tür hizmetleri almakta ve firmalarla çalışarak, temizliklerine gereken önemi verdiklerini herkese göstermektedir. Bu da o işletmelere olumlu yönde katkı yapmaktadır. En büyük katkısı ise tertemiz bir ortamda gönül rahatlığı ile araçlarını bırakan insanlara olmaktadır. 

Otopark temizlik makineleri
Otopark temizliği konusunda yıllardır tecrübe sahibi olan temizlik şirketi kendi bünyesinde temizlik kadrosu bulundurup temizlik makinesi almak isteyen müşterilere sıfır ve ikinci el otopark temizlik makinesi temini yapılmaktadır. Şirketimiz otopark temizlik işini kendi bünyesinde çözmek isteyen müşterilerimiz için günlük, aylık ve uzun süreli akülü temizlik makinaları, elektrikli makine ve daha büyük alanlar için dizel temizlik makineleri kiralaması yapmaktadır. 
 
Temizlik Çalışma saatleri:
09.00-18.30 saatleri arasında çalışıyoruz.